Wykorzystaj AI w swojej pracy biurowej

Pierwszy polski kurs online o Copilot for Microsoft 365

Poznaj Copilot i odmień swoją pracę

 

✅ Krótkie, treściwe lekcje.

 Bez języka technicznego. 

 Dla pracowników biurowych.

 Poziom podstawowy.

 100% po polsku.

Zaproś AI do swojego biura

Zawartość kursu

Jakie są dostępne wersje Copilot

Na początek zajmiemy się zapoznaniem z dostępnymi wersjami Copilot, aby nie mylić aplikacji dostępnych w Microsoft 365, Dynamics, Bing chat, Copilot Studio i inne…

Jak przygotować się do wdrożenia​

Powiemy o tym, jakie warunki należy spełnić przed uruchomieniem Copilot w organizacji, gdzie zakupić licencje oraz jakie są ceny i modele płatności. 

Bezpieczeństwo moich danych

Tutaj wyjaśnimy jakie normy spełnia Microsoft oraz odpowiemy sobie na pytanie, kto ma dostęp do moich danych, kto może „zajrzeć” do naszych firmowych dokumentów.

O czym należy pamiętać

Copilot to nie zabawka! Powiemy sobie o złotych zasadach i dobrych praktykach, aby nie popełnić kosztownych i bolesnych błędów. 

Copilot w Word

Poznaj możliwości Copilota w pracy z Wordem. Tworzenie dokumentów, podsumowanie całej zawartości i redagowanie. Na dziś tylko po angielsku.

Copilot w Excel

Nie musisz znać formuł w Excelu, aby ich używać. Copilot podpowie Ci jakich formuł użyć, aby uzyskać opisany prostymi słowami efekt. Tylko język angielski.

Copilot w PowerPoint

Dziś z pomocą w tworzeniu prezentacji przychodzi Copilot. A jeżeli prezentacja jest już gotowa, pomoże Ci ją przeanalizować, streścić i podzielić na sekcje. Tylko język angielski.  

Copilot w Whitebord

Poznaj jak Copilot poukłada Twoje notatki lub sam zaproponuje układ pewnej mapy w wybranym przez Ciebie temacie.

Copilot w Teams - Czat i zespoły

Na czacie i w zespołach Copilot pomoże Ci skonstruować wypowiedź tekstową oraz podsumuje Ci pominięte w rozmowie wątki. Również w języku polskim.

Copilot w Teams - Spotkania online

Automatyczne podsumowanie spotkania, notatki, zadania zlecone podczas wideokonferencji i wiele więcej. Dobrze radzi sobie z językiem polskim.

Copilot w Loop

Odkryj możliwości aplikacji Loop z wykorzystaniem Copilot i twórz treści, które będą dostępne dla całego zespołu do współpracy w dowolnej aplikacji. 

Microsoft 365 Chat

Zadawaj proste pytania na temat swojej pracy i pracy Twojego zespołu. Twórz podsumowania komunikacji mailowej, na czacie w Teams oraz zbierz wszystkie bieżące pliki w jednym miejscu. 

Microsoft Designer

BONUS! Pokażemy Ci, jak tworzyć obrazki za pomocą narzędzi Microsoft i jak konstruować proste zapytania. Zaskoczysz wszystkich współpracowników!

Bing Chat / Bing Chat Enterprise

BONUS! Bing Chat, to czat zawarty w przeglądarce Microsoft Edge. Pokażemy Ci jak działa, jakie pytania możesz mu zadać i jak może usprawnić Twoją pracę. 

W ciągu kilku miesięcy Copilot będzie obsługiwał język polski - obecnie dostępny jest w języku angielskim (wyjątkiem jest MS Teams, który generuje podsumowania spotkań po polsku).

Zaproś Copilot do swojego biura

Prowadząca

Marta Czapik

Partner Microsoft, właścicielka marki Legalna Marta, twórca kursu online Microsoft 365 dla Prawników oraz Rozwiń swój biznes z Microsoft 365.

Od 10 lat współpracuje z firmą Microsoft. Na co dzień edukuje pracowników biurowych w zakresie korzystania z najnowszej technologii i doradza jakie rozwiązanie wybrać w przypadku planowanych zmian w infrastrukturze IT.

Usprawnia komunikację w firmach z wykorzystaniem możliwości Microsoft 365. Często nazywają ją tłumaczem z języka IT na polski, ponieważ codziennie dzieli się wiedzą w przyjazny sposób na LinkedIn oraz YouTubie – bez języka technicznego i sprzedażowego.

Miłośniczka biegów górskich i sportów ekstremalnych.

Legalna Marta w liczbach

0 +

przeszkolonych
osób
0

godzin
szkoleń
0 +

przeszkolonych
firm
0 +

uczestników
kursów online

Dołącz do innych kursantów

✅ Prosty i zrozumiały język

 

✅ Tylko praktyczne przykłady

 

✅ Scenariusze z życia wzięte

 

✅ Zero slajdów – praca na środowisku Microsoft 365

 

✅ Imienny certyfikat dla każdego

Kurs już wystartował!

Czym jest Copilot?

Microsoft Copilot for Microsoft 365 łączy modele językowe (LLM) z danymi Twojej organizacji, aby przekształcić Twoje słowa w jedno z najpotężniejszych narzędzi zwiększających produktywność na świecie.


Współpracuje z aplikacjami Microsoft 365, takimi jak Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Teams i nie tylko. Microsoft 365 Copilot zapewnia inteligentną pomoc w czasie rzeczywistym, umożliwiając użytkownikom zwiększanie kreatywności, produktywności i umiejętności.


Wybierz swój pakiet

450 zł brutto

PAKIET PREMIUM

✅ Roczny dostęp do kursu

✅ Imienny certyfikat

✅ Dostęp do zamkniętej grupy na LinkedIn

✅ Zniżka 25% na warsztat zamknięty dla wybranej grupy

350 zł brutto

PAKIET STANDARD

✅ Roczny dostęp do kursu

✅ Imienny certyfikat

❌ Dostęp do zamkniętej grupy na LinkedIn

❌ Zniżka 25% na warsztat zamknięty dla wybranej grupy