Nowość! Kurs Microsoft 365 dla HR

Poznaj przykłady, które wykorzystasz w pracy działu HR.

LegalnaMarta.pl

Pierwszy taki kurs online Microsoft 365 dedykowany
dla działu HR

Jak to wygląda w praktyce?

Odkryj wszystkie możliwości Microsoft 365

Wybierz kurs idealny dla Ciebie

"Microsoft 365 od zera"
i
"Rozwiń swój biznes z Microsoft 365 - PREMIUM"

Microsoft 365 od czego zacząć?

Moduł przeznaczony dla tych, którzy nie posiadają Office 365. Dowiecie się od czego zacząć krok po kroku.
5 lekcji, które pozwolą Ci rozpocząć przygodę z Office 365 od momentu wyboru najlepszego rozwiązania dla Twojej firmy, przez zakup, aż po instalację oprogramowania na Twoim komputerze.

Zarządzanie pocztą i kalendarzem

Ten moduł pomoże Wam zapanować nad skrzynką mailową, kalendarzem oraz zadaniami.
5 lekcji, z których dowiesz się w jaki sposób efektywnie zarządzać skrzynką odbiorczą, automatyzować swoją pracę i kategoryzować maile. Poznasz możliwości pracy z kalendarzem oraz dowiesz się ile możliwości pracy z zadaniami daje Ci Office 365.

Twoje notatki zawsze pod kontrolą

OneNote to nie tylko aplikacja do notatek. Przekonaj się jak jedna aplikacja może pomóc w codziennych zadaniach.
Kopiowanie tekstu z obrazu sprawi, że już nigdy nie będziesz musiał niczego przepisywać ręcznie. Pełna integracja OneNote z Outlookiem pozwoli Ci zaoszczędzić mnóstwo czasu, a zaawansowane możliwości wyszukiwania już nigdy nie pozwolą Ci zgubić żadnej informacji.

Twórz samodzielnie formularze i ankiety

Twórz ankiety, formularze i kwestionariusze z Microsoft Forms. Zbieraj odpowiedzi w jednym miejscu i analizuj wyniki.
Microsoft Forms to narzędzie, które codziennie pomaga mi zbieraniu zamówień od klientów, badaniu satysfakcji uczestników moich szkoleń oraz pozyskiwaniu informacji od organizacji przed rozpoczęciem projektu – mnóstwo zastosowań, jedno narzędzie.

Teams w pracy freelancera

Błyskawiczny przewodnik po MS Teams. Korzystaj z czatu i samodzielnie organizuj wideokonferencje.
W tym module krok po kroku omawiam możliwości wykorzystania MS Teams w pracy freelancera, co oznacza, że oprócz głównego zastosowania (budowanie zespołów), świetnie sprawdzi się również w momencie kiedy nie masz jeszcze zespołu. Czat z osobami spoza organizacji, organizowanie szkoleń, konsultacji online i udostępnianie zawartości typu pulpit okno i prezentacja.

Bezpieczne przechowywanie i udostępnianie plików

OneDrive to nie tylko dysk w chmurze, to rozwiązanie wielu problemów z plikami, pocztą, bezpieczeństwem i dostępem do danych.
To 7 lekcji, w których od A do Z omawiam usługę OneDrive. Na praktycznych scenariuszach pokazuję różne zastosowania, dzielę się dobrymi praktykami oraz wskazuję na co należy zwrócić szczególną uwagę. Czy praca na OneDrive offline, bez dostępu do Internetu i bez przeglądarki internetowej jest możliwa? Oczywiście – tego również dowiesz się w tym module.

Kurs w wersji PREMIUM dodatkowo zawiera

Budowanie zespołów w Microsoft Teams

Jeżeli zatrudniasz pracowników lub współpracujesz z podwykonawcami, koniecznie obejrzyj ten moduł.

W tym module poznasz zasady tworzenia zespołów w MS Teams, zrozumiesz sens tworzenia grup platformy Microsoft 365 oraz nauczysz się współpracować z zespołem z wykorzystaniem większości aplikacji znajdujących się w Microsoft 365.

Repozytorium plików do pracy grupowej

SharePoint to nie tylko biblioteka dokumentów do wymiany plików, to podstawa pracy zespołowej.

W tym module poznasz praktyczne scenariusze zastosowania witryn SharePoint do współpracy z użytkownikami spoza Twojej organizacji. Nauczysz się tworzyć szablony i wykorzystywać je w codziennej pracy, ale… to tylko wstęp do potężnego narzędzia.

NOWOŚĆ!!!

Kurs online "Usprawnij swój dział HR"