Nowość! Kurs Microsoft 365 dla HR

Poznaj przykłady, które wykorzystasz w pracy działu HR.

LegalnaMarta.pl

Pierwszy taki kurs online Microsoft 365 dedykowany
dla działu HR

Jak to wygląda w praktyce?

Odkryj wszystkie możliwości Microsoft 365

Wybierz kurs idealny dla Ciebie

"Microsoft 365 od zera"
i
"Rozwiń swój biznes z Microsoft 365 - PREMIUM"

Microsoft 365 od czego zacząć?

Moduł przeznaczony dla tych, którzy nie posiadają Office 365. Dowiecie się od czego zacząć krok po kroku.
5 lekcji, które pozwolą Ci rozpocząć przygodę z Office 365 od momentu wyboru najlepszego rozwiązania dla Twojej firmy, przez zakup, aż po instalację oprogramowania na Twoim komputerze.

Zarządzanie pocztą i kalendarzem

Ten moduł pomoże Wam zapanować nad skrzynką mailową, kalendarzem oraz zadaniami.
5 lekcji, z których dowiesz się w jaki sposób efektywnie zarządzać skrzynką odbiorczą, automatyzować swoją pracę i kategoryzować maile. Poznasz możliwości pracy z kalendarzem oraz dowiesz się ile możliwości pracy z zadaniami daje Ci Office 365.

Twoje notatki zawsze pod kontrolą

OneNote to nie tylko aplikacja do notatek. Przekonaj się jak jedna aplikacja może pomóc w codziennych zadaniach.
Kopiowanie tekstu z obrazu sprawi, że już nigdy nie będziesz musiał niczego przepisywać ręcznie. Pełna integracja OneNote z Outlookiem pozwoli Ci zaoszczędzić mnóstwo czasu, a zaawansowane możliwości wyszukiwania już nigdy nie pozwolą Ci zgubić żadnej informacji.

Twórz samodzielnie formularze i ankiety

Twórz ankiety, formularze i kwestionariusze z Microsoft Forms. Zbieraj odpowiedzi w jednym miejscu i analizuj wyniki.
Microsoft Forms to narzędzie, które codziennie pomaga mi zbieraniu zamówień od klientów, badaniu satysfakcji uczestników moich szkoleń oraz pozyskiwaniu informacji od organizacji przed rozpoczęciem projektu – mnóstwo zastosowań, jedno narzędzie.

Teams w pracy freelancera

Błyskawiczny przewodnik po MS Teams. Korzystaj z czatu i samodzielnie organizuj wideokonferencje.
W tym module krok po kroku omawiam możliwości wykorzystania MS Teams w pracy freelancera, co oznacza, że oprócz głównego zastosowania (budowanie zespołów), świetnie sprawdzi się również w momencie kiedy nie masz jeszcze zespołu. Czat z osobami spoza organizacji, organizowanie szkoleń, konsultacji online i udostępnianie zawartości typu pulpit okno i prezentacja.

Bezpieczne przechowywanie i udostępnianie plików

OneDrive to nie tylko dysk w chmurze, to rozwiązanie wielu problemów z plikami, pocztą, bezpieczeństwem i dostępem do danych.
To 7 lekcji, w których od A do Z omawiam usługę OneDrive. Na praktycznych scenariuszach pokazuję różne zastosowania, dzielę się dobrymi praktykami oraz wskazuję na co należy zwrócić szczególną uwagę. Czy praca na OneDrive offline, bez dostępu do Internetu i bez przeglądarki internetowej jest możliwa? Oczywiście – tego również dowiesz się w tym module.

Kurs w wersji PREMIUM dodatkowo zawiera

Budowanie zespołów w Microsoft Teams

Jeżeli zatrudniasz pracowników lub współpracujesz z podwykonawcami, koniecznie obejrzyj ten moduł.

W tym module poznasz zasady tworzenia zespołów w MS Teams, zrozumiesz sens tworzenia grup platformy Microsoft 365 oraz nauczysz się współpracować z zespołem z wykorzystaniem większości aplikacji znajdujących się w Microsoft 365.

Repozytorium plików do pracy grupowej

SharePoint to nie tylko biblioteka dokumentów do wymiany plików, to podstawa pracy zespołowej.

W tym module poznasz praktyczne scenariusze zastosowania witryn SharePoint do współpracy z użytkownikami spoza Twojej organizacji. Nauczysz się tworzyć szablony i wykorzystywać je w codziennej pracy, ale… to tylko wstęp do potężnego narzędzia.

NOWOŚĆ!!!

Kurs online "Usprawnij swój dział HR"

Tworzenie grupowej skrzynki i kalendarzy

Dowiesz się czym są grupy Microsoft 365, jakich błędów nie popełniać oraz do czego je wykorzystać.

Oprócz grupowej skrzynki odbiorczej, poznasz również zalety pracy na wspólnym kalendarzu, możliwość udostępnienia swojego osobistego kalendarza oraz zasady efektywnego organizowania spotkań.  

Planner - zarządzanie zadaniami działu HR

Planner to narzędzie, które pozwoli Ci zapanować nad zadaniami całego zespołu.

Przydzielaj zadania, sprawdzaj postępy projektów, kontroluj terminy i wiele więcej. Poznaj narzędzie, które przyspieszy Twoją pracę z zespołem.

Budowanie zespołów w Microsoft Teams

Praca zespołowa nigdy wcześniej nie była tak efektywna – poznaj możliwości MS Teams w Twoim dziale HR.

Poznaj mnóstwo przykładów zastosowania zespołów w Teams w dziale HR. Naucz się efektywnie współdzielić dokumenty i edytować je wraz ze współpracownikami w czasie rzeczywistym. 

Baza wiedzy - Twoja i Twojego zespołu

OneNote to nie tylko elektroniczny notes, to zbiór wszelkich informacji, które możesz współdzielić z innymi. 

Dowiedz się czym jest notes, z czego się składa i jak możesz go wykorzystać. Pokażę Ci w jaki sposób możesz udostępnić go innym pracownikom i współdzielić najważniejsze informacje. 

Microsoft Lists czyli Excel na sterydach

Wykorzystaj Microsoft Lists do tworzenia bazy kandydatów, listy pracowników czy zamówień artykułów biurowych.

Microsoft Lists to coś więcej niż lista. W mojej organizacji większość procesów opartych jest o MS Lists i kilka z nich pokażę Wam w tym kursie.  

Zbieranie informacji łatwiejsze niż myślisz

Wykorzystaj MS Forms do tworzenia formularzy, ankiet, kwestionariuszy, badań, testów i quizów.  

Proces rekrutacji, ankiety satysfakcji, testy wiedzy, badania rynku, organizowanie wydarzeń firmowych i konkursów – to tylko kilka przykładów wykorzystania Microsoft Forms. 

Stwórz witrynę do komunikacji - intranet

SharePoint to nie tylko biblioteka dokumentów do wymiany plików, to podstawa pracy zespołowej i efektywnej komunikacji

Często firmy wydają tysiące złotych na wdrożenie intranetu, a czy wiesz, że możesz samodzielnie stworzyć taką witrynę z wykorzystaniem SharePoint? Pokażę Ci krok po kroku.

Automatyzacja nie tylko dla IT 😉

Automatyzacja z Power Automate jest naprawdę prosta. Usprawnij swoją pracę samodzielnie, a zaoszczędzisz mnóstwo czasu (i pieniędzy).

Ta lekcja pozwoli Wam wykonać samodzielnie pierwszą automatyzację, która przyda się niemal w każdej firmie. Dowiedz się jak połączyć ze sobą poznane narzędzia. 

Wiedza i informacje zawarte w niniejszym kursie są efektem mojej wieloletniej pracy zawodowej. Przeprowadziłam ponad 250 szkoleń z zakresu obsługi Microsoft 365, zarówno w małych jak i dużych, międzynarodowych firmach. Wierzę, że z pomocą tego kursu rozwiniesz swoje umiejętności i w efekcie będziesz mógł pracować wydajniej.

Marta Czapik
Właścicielka marki Legalna Marta