Kursy online

W naszej ofercie znajduje się wiele kursów online,
które dedykowane są dla różnych grup odbiorców.

Poniżej opiszę każdy z nich z konkretnym przeznaczeniem:

Microsoft 365 od czego zacząć?

To całkowicie bezpłatny kurs, który przeznaczony jest dla firm stojących przed wyborem odpowiedniego planu Microsoft 365. Jeżeli jeszcze nie posiadacie subskrypcji Microsoft 365, zachęcam do udziału w kursie.
Oprócz ścieżki zakupu omawiam również pierwsze uruchomienie, utworzenie użytkowników, przypisanie licencji użytkownikowi i instalację pakietu Office na komputerze.

Microsoft 365 od zera

To pierwsza odsłona kursu "Rozwiń swój biznes z Microsoft 365". Microsoft 365 od zera, to kurs przeznaczony dla jednoosobowych działalności oraz freelancerów. Znajdziecie tutaj wszelkie podpowiedzi w jaki sposób rozpocząć działanie w środowisku Microsoft 365.

 • 45 przejrzystych lekcji 
 • Prosty i zrozumiały język
 • Praktyczne przykłady
Moduły:
 1. Microsoft 365 od czego zacząć?– Moduł przeznaczony dla tych, którzy nie posiadają Office 365. Dowiecie się od czego zacząć krok po kroku. 
 2. Outlook – Ten moduł pomoże Wam zapanować nad skrzynką mailową, kalendarzem oraz zadaniami. 
 3. OneNote – OneNote to nie tylko aplikacja do notatek. Przekonaj się jak jedna aplikacja może pomóc w codziennych zadaniach. 
 4. Forms – Twórz ankiety, formularze i kwestionariusze z Microsoft Forms. Zbieraj odpowiedzi w jednym miejscu i analizuj wyniki. 
 5. Teams – Błyskawiczny przewodnik po MS Teams. Korzystaj z czatu i samodzielnie organizuj wideokonferencje.
 6. OneDrive – Bezpieczne przechowywanie i udostępnianie plików.

Rozwiń swój biznes z Microsoft 365 -
PREMIUM

Ten kurs jest bogatszym kursem "Microsoft 365 od zera", który przeznaczony jest dla małych firm, zatrudniających ludzi, ponieważ rozbudowaliśmy ten kurs o zespoły w Teams i witryny SharePoint.

Kupując pakiet PREMIUM otrzymujesz dokładnie to samo co w kursie „Microsoft 365 od zera” i dodatkowo: 

 • moduł 7 – Budowanie zespołów w MS Teams oraz witryny SharePoint współpraca na plikach,
 • szkolenie z Microsoft Bookings – tworzenie własnej strony rezerwacji,
 • 30 minut konsultacji z Legalną Martą – termin do uzgodnienia. 

Moduły:

 1. Microsoft 365 od czego zacząć?– Moduł przeznaczony dla tych, którzy nie posiadają Office 365. Dowiecie się od czego zacząć krok po kroku. 
 2. Outlook – Ten moduł pomoże Wam zapanować nad skrzynką mailową, kalendarzem oraz zadaniami. 
 3. OneNote – OneNote to nie tylko aplikacja do notatek. Przekonaj się jak jedna aplikacja może pomóc w codziennych zadaniach. 
 4. Forms – Twórz ankiety, formularze i kwestionariusze z Microsoft Forms. Zbieraj odpowiedzi w jednym miejscu i analizuj wyniki.  
 5. OneDrive – Bezpieczne przechowywanie i udostępnianie plików.
 6. Teams Zespoły – Jeżeli zatrudniasz pracowników lub współpracujesz z podwykonawcami, koniecznie obejrzyj ten moduł oraz SharePoint – Repozytorium plików do pracy grupowej. 

Microsoft 365 dla prawników

Sprawdzony kurs dla wymagających. Przetestowany przez wielu prawników. Prosty i zrozumiały język. Praktyczne przykłady oparte na wieloletniej współpracy z kancelariami.

Kurs zawiera moduły dotyczące poniższych aplikacji: 

Moduły:

 1. Word – Program Microsoft Word to najlepsze rozwiązanie do edycji tekstu i tworzenia dokumentów.
 2. Outlook – Aplikacja Outlook pozwoli Ci zarządzać swoją skrzynką e-mail, kalendarzami, kontaktami i zadaniami. 
 3. OneDrive – OneDrive to wirtualny dysk, który daje Ci aż 1 TB przestrzeni na Twoje pliki i dokumenty, z możliwością udostępniania.
 4. SharePoint – Udostępniaj, organizuj i odnajduj informacje. Twórz witryny, biblioteki dokumentów i udostępniaj je innym na SharePoint. 
 5. Forms – Microsoft Forms umożliwia tworzenie formularzy, które łatwo udostępnisz klientom czy współpracownikom.
 6. Bookings – Aplikacja Microsoft Bookings ułatwia klientom rezerwowanie terminów spotkań z przedstawicielami Twojej firmy i zarządzanie nimi. 

Microsoft Teams od zera

Błyskawiczny przewodnik po MS Teams. Korzystaj z czatu, buduj zespoły i samodzielnie organizuj wideokonferencje. Łączny czas trwania kursu: 64 minuty.

W tym module krok po kroku omawiam możliwości wykorzystania MS Teams w pracy indywidualnej, co oznacza, że oprócz głównego zastosowania (budowanie zespołów), świetnie sprawdzi się również w momencie kiedy nie masz jeszcze zespołu. Czat z osobami spoza organizacji, organizowanie szkoleń, konsultacji online i udostępnianie zawartości typu pulpit okno i prezentacja. 

Jeżeli zatrudniasz pracowników lub współpracujesz z podwykonawcami to na pewno przydadzą Ci się ostatnie odcinki tego kursu. 

Poznasz zasady tworzenia zespołów w MS Teams, zrozumiesz sens tworzenia grup platformy Microsoft 365 oraz nauczysz się współpracować z zespołem z wykorzystaniem większości aplikacji znajdujących się w Microsoft 365. 

Usprawnij swój dział HR

Kurs dla osób, które mają już w swoich firmach wdrożone środowisko Microsoft 365. „Usprawnij swój dział HR” jest świetną kontynuacją kursu „Microsoft 365 od zera” – tam nauczycie się krok po kroku czym jest każdy element tego środowiska. Jeżeli znasz już te wszystkie aplikacje to możesz śmiało zaczynać ten kurs.

Wiedzę otrzymasz w przestępny sposób, wszystko jest omawiane w języku polskim, bez języka technicznego, wszystko w środowisku, które zaprojektowałam na polskim koncie Microsoft 365. 

Kurs składa się z 15 lekcji. Łączny czas trwania kursu: 118 minut. 

W kursie pokazuję jak można zastosować poniższe aplikacje w dziale HR:

 • Microsoft Outlook,
 • Microsoft Teams, 
 • Microsoft OneNote,
 • Microsoft Planner,
 • Microsoft Lists,
 • Microsoft Forms,
 • Microsoft SharePoint,
 • Microsoft Power Automate 

oraz jak to wszystko się ze sobą integruje. 

Webinary i szkolenia otwarte

Miejsce, w którym znajdują się nagrania wszystkich webinarów i szkoleń organizowanych na żywo. Dostęp całkowicie bezpłatny dla każdego 🙂

Często zadawane pytania:

Dostęp do kursu przyznany jest na 12 miesięcy.

Jeden dostęp przeznaczony jest dla jednej osoby. Zalecam zapoznanie się z regulaminem platformy https://kursy.legalnamarta.pl/regulamin  .

W przypadku zakupu większych ilości, prosimy o kontakt. 

 

Jeżeli na platformie nie znaleźliście odpowiedniej formy płatności dla siebie lub proces zakupu wymaga opłacenia proformy przelewem tradycyjnym, prosimy o przesłanie mailowe danych firmy wraz z informacją o ilości dostępów i rodzaju kursu.

Oczywiście, możesz oglądać kurs wielokrotnie i powtarzać lekcje kiedy tylko potrzebujesz.  

Wystarczy umówić się z nami mailowo lub telefonicznie – z pewnością znajdziemy 30 minut na konsultację. Jeżeli podczas realizacji kursu pojawiły się konkretne pytania, zalecamy przesłanie ich do nas wcześniej, aby zaoszczędzić czas podczas konsultacji. Często niektóre scenariusze musimy wcześniej przetestować, aby znaleźć odpowiedź.  

Skontaktuj się ze mną
w sprawie kursów online

Adam Błaszczyk