O nas

Jesteśmy wieloletnim Partnerem firmy Microsoft. Od wielu lat uczymy naszych klientów w jaki sposób korzystać z technologii Microsoft. W dużym uproszczeniu możemy powiedzieć, że specjalizujemy się we wdrażaniu Microsoft 365, ale w ujęciu biznesowym – nie technicznym. Po dogłębnej analizie procesów i wywiadach z pracownikami, opracowujemy dedykowany program warsztatowy, po którym pracownicy realizują swoje i firmowe cele biznesowe z wykorzystaniem Microsoft 365. Dzięki tak prowadzonym szkoleniom, firmy oszczędzają czas, poprawiają komunikację i minimalizują ryzyko w wielu obszarach. Pomagamy również na etapie zakupów oprogramowania i doradzamy tylko takie narzędzia, których firmy potrzebują i które będą się opłacały w długim okresie. W ciągu ostatnich kilku lat, na szkoleniach zamkniętych, przeszkoliliśmy łącznie ponad 8 000 osób z wielu różnych firm. Zaufały nam firmy produkcyjne, handlowe, usługowe, medyczne, technologiczne, międzynarodowe, Spółki Skarbu Państwa, szkoły, urzędy, muzea, biblioteki, instytucje publiczne i wiele innych.

Nasz zespół

Marta Czapik

Od 8 lat współpracuję z firmą Microsoft.
Uczę pracowników firm w jaki sposób wykorzystywać Microsoft 365 podczas codziennej pracy.

W moich szkoleniach nie używam języka technicznego. Codziennie dzielę się moją wiedzą na LinkedIn.

Ilona Pawlak

Od lat opiekuję się klientami biznesowymi, a w swojej pracy najbardziej motywuje mnie ich zadowolenie i chęć długofalowej współpracy.

Nigdy nie pozostawiam klienta bez odpowiedzi. Chętnie pomogę i błyskawicznie zrealizuję Twoje zamówienie.

Rafał Danis

Od 5 lat prowadzę prezentacje produktowe i biznesowe. Moim zadaniem jest przedstawienie świata Microsoft w sposób zrozumiały dla każdego, niezależnie od branży i bazując na przykładach z codziennej pracy.

Doświadczenie zawodowe zdobywałem w firmie Microsoft, gdzie zarządzałem marketingiem produktowym pełniąc rolę Product Marketing Manager’a.

Nasza historia

Historia naszej firmy ma swoje początki w 2018 roku, w którym Marta Czapik zaczęła budować swoją markę osobistą pod nazwą „Legalna Marta”. Hasło „Legalna” w nazwie pochodziło od legalności oprogramowania, ponieważ Marta przez ostatnie lata zajmowała się audytami legalności oprogramowania (Software Asset Management) oraz licencjonowaniem produktów i usług Microsoft. Dzięki znajomości umów licencyjnych i wszystkich Microsoftowych zawiłości, była w stanie doradzić klientom najbardziej optymalne dla nich rozwiązania, a klienci oszczędzali na takich zakupach nawet setki tysięcy złotych. 

W momencie kiedy pojawiła się chmura, Marta stała się zwolenniczką Office 365 i przez lata uczyła się wszelkich funkcjonalności podczas codziennej pracy, ale również przy projektach wdrożeniowych. Marta postawiła sobie za misję, aby nauczyć pracowników biurowych wykorzystywania wszystkich narzędzi z pakietu Microsoft 365. Widziała jak firmy płacą za cały ekosystem, a korzystają tylko z poczty w Outlooku. Do tego kupują aplikacje firm trzecich, mając ich odpowiedniki w pakiecie. Dzielenie się wiedzą przez materiały wideo było jednym z najlepszych pomysłów, które pozwoliły zbudować ogromne zasięgi i rozpoznawalność.

Z końcem 2022 Marta Czapik wraz z Iloną Pawlak założyła spółkę „Legalna Marta Sp. z o.o.”. Marta zajmuje się szkoleniami i wdrożeniami biznesowymi, a Ilona doradztwem w zakresie licencji Microsoft 365 i sprzedażą licencji. Obecnie firma współpracuje z kilkunastoma partnerami z różnych obszarów technologicznych, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić klientom kompleksową obsługę w zakresie Microsoft.

Wyślij wiadomość

Skontaktuj się z nami

Legalna Marta Sp. z o.o.

Ul. Planetarna 15/8,
62-020 Zalasewo (Poznań)

NIP 7773397919

KRS 0001003659