O nas

Jesteśmy wieloletnim, nagradzanym Partnerem firmy Microsoft. Uczymy naszych klientów w jaki sposób korzystać z technologii giganta z Redmond. W skrócie –  specjalizujemy się we wdrażaniu Microsoft 365, ale w ujęciu biznesowym – nie technicznym. Po dogłębnej analizie procesów i wywiadach z pracownikami, opracowujemy dedykowany program warsztatowy, po którym pracownicy realizują swoje (oraz firmowe) cele biznesowe z wykorzystaniem Microsoft 365. 

Dzięki takiej formie szkoleń, organizacje oszczędzają czas, poprawiają komunikację i minimalizują ryzyko w wielu obszarach.

Pomagamy również na etapie zakupu oprogramowania. Doradzamy tylko takie rozwiązania, których firmy naprawdę potrzebują i odpowiednie narzędzia, które przyniosą korzyści w dłuższym okresie. 

W ciągu ostatnich kilku lat, podczas szkoleń zamkniętych, przeszkoliliśmy łącznie ponad 10 000 osób z wielu firm. Zaufały nam firmy produkcyjne, handlowe, usługowe, medyczne, technologiczne, międzynarodowe, Spółki Skarbu Państwa, szkoły, urzędy, muzea, biblioteki, instytucje publiczne i wiele innych.

Nasz zespół

Marta Czapik

Od 10 lat współpracuję z firmą Microsoft. Uczę pracowników firm w jaki sposób wykorzystywać Microsoft 365 podczas codziennej pracy. W moich szkoleniach nie używam języka technicznego. Regularnie dzielę się moją wiedzą na LinkedIn oraz YouTube.

Ilona Pawlak 790x1024

Ilona Pawlak

W mojej roli dbam o sprzedaż licencji, tworzę filmy, które możecie oglądać na kanałach Legalnej Marty i opiekuję się całą administracją. Zawsze stawiam na pełną dostępność i komunikację, bo żaden klient nie zostanie u mnie bez odpowiedzi. Prywatnie jestem kociarą, uwielbiam zwiedzać świat podróżując i amatorsko cykam zdjęcia 📸

Adam Błaszczyk

Od ponad 10 lat w różnych branżach opiekuję się klientami. A zadowolony klient, to długofalowe relacje i sukces obu stron. Pomogę dopasować ofertę szkoleniową do Waszych potrzeb.
Wbrew zdrowemu rozsądkowi oglądam polską piłkę i kupuję winyle, których nie mam kiedy słuchać.

Rafał Danis

Od 6 lat prowadzę prezentacje produktowe i biznesowe. Moim zadaniem jest przedstawienie świata Microsoft w sposób zrozumiały dla każdego, niezależnie od branży i bazując na przykładach z codziennej pracy. Doświadczenie zawodowe zdobywałem w firmie Microsoft, pełniąc rolę Product Marketing Manager’a.

Nasza historia

Historia naszej firmy ma swoje początki w 2018 roku, w którym Marta Czapik zaczęła budować swoją markę osobistą pod nazwą „Legalna Marta„. Hasło „Legalna” w nazwie pochodziło od legalności oprogramowania, ponieważ Marta przez ostatnie lata zajmowała się audytami legalności oprogramowania (Software Asset Management) oraz licencjonowaniem produktów i usług Microsoft. Dzięki znajomości umów licencyjnych i wszystkich Microsoftowych zawiłości, była w stanie doradzić klientom najbardziej optymalne dla nich rozwiązania, a klienci oszczędzali na takich zakupach nawet setki tysięcy złotych. 

W momencie kiedy pojawiła się chmura, Marta stała się zwolenniczką Office 365 i przez lata uczyła się wszelkich funkcjonalności podczas codziennej pracy, ale również przy projektach wdrożeniowych. Marta postawiła sobie za misję, aby nauczyć pracowników biurowych wykorzystywania wszystkich narzędzi z pakietu Microsoft 365. Widziała jak firmy płacą za cały ekosystem, a korzystają tylko z poczty w Outlooku. Do tego kupują aplikacje firm trzecich, mając ich odpowiedniki w pakiecie. Dzielenie się wiedzą przez materiały wideo było jednym z najlepszych pomysłów, które pozwoliły zbudować ogromne zasięgi i rozpoznawalność.

Z końcem 2022 Marta Czapik wraz z Iloną Pawlak założyła spółkę „Legalna Marta Sp. z o.o.”. Marta zajmuje się szkoleniami i wdrożeniami biznesowymi, a Ilona doradztwem w zakresie licencji Microsoft 365 i sprzedażą licencji. Obecnie firma współpracuje z kilkunastoma partnerami z różnych obszarów technologicznych, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić klientom kompleksową obsługę w zakresie Microsoft.

Wyślij wiadomość

Skontaktuj się z nami

Legalna Marta Sp. z o.o.

Ul. Planetarna 15/8,
62-020 Zalasewo (Poznań)

NIP 7773397919

KRS 0001003659