Szkolenia online

Nasze szkolenia mocno różnią się od tradycyjnych szkoleń produktowych.

Zakres głównie oparty jest na procesach, które funkcjonują w organizacji klienta. Po wcześniejszej analizie i serii wywiadów, wspólnie z klientem pracujemy nad finalnym kształtem szkolenia.  Formy szkolenia są elastyczne, a każde prowadzone przez nas szkolenie jest inne. W zależności od branży klienta, grupy szkoleniowej, codziennych obowiązków uczestników oraz indywidualnych preferencji. 

Nasz zespół jest otwarty na wszelkie nowości, ale oczywiście przez wieloletnie doświadczenie, posiadamy również konkretne propozycje dla niezdecydowanych.

O wszystkich formach prowadzenia szkoleń opowiadam w krótkim filmie (ok. 8 minut), który prześlę Wam jak tylko będziecie zainteresowani współpracą.

Często zadawane pytania:

Dla firm poniżej 5 pracowników przygotowałam kurs online „Rozwiń swój biznes z Microsoft 365”, który jest świetnym materiałem dla jednoosobowych przedsiębiorców lub małych zespołów. Znajdziecie w nim szkolenie z zakresu Outlook, Teams, OneDrive, SharePoint, OneNote i Forms. 

Oczywiście po ukończeniu kursu, w przypadku pojawienia się pytań, zapraszamy na indywidualną konsultację w ramach zakupionego kursu online. 

Przeszkoliliśmy już organizacje zatrudniające 1200, 2000, 6000 i powyżej 10 000 pracowników. Posiadamy wypracowaną metodologię, która pozwala na efektywne przeprowadzenie szkoleń w dużych organizacjach.  

Cały czas powiększamy nasz zespół trenerów i nieustannie się rozwijamy. 

Zapraszamy do rozmowy, chętnie opowiemy więcej na ten temat.  

Szkolenia otwarte będą cyklicznie organizowane w formie online oraz stacjonarnej w różnych miastach w Polsce. 

Więcej informacji wkrótce.

To najtrudniejsze pytanie, na które nie odpowiem bez wcześniejszej rozmowy z klientem. Na cenę wpływa mnóstwo czynników. Przede wszystkim zakres, ponieważ od zakresu zależy też czas spotkania i liczba bloków szkoleniowych. Im więcej spotkań, tym wyższa cena. Na cenę ma również wpływ forma szkolenia oraz liczba uczestników. Webinary dla kilkuset osób lub warsztaty praktyczne dla małych 10-cio osobowych grup. 

Nie zdarzyło mi się jeszcze przygotować takiej samej oferty dla dwóch klientów.  

Tak. Każdy uczestnik otrzymuje zbiór instrukcji w pdf, który dotyczy wszystkich prezentowanych podczas szkolenia funkcjonalności.   

Skontaktuj się ze mną
w sprawie szkolenia

Adam Błaszczyk