Licencje

Jeżeli trafiliście w to miejsce, to znaczy,
że planujecie zakup licencji Microsoft 365.

A może już macie zakupioną subskrypcję, ale zbliża się czas odnowienia i chcecie porównać oferty?

Nasza agentka od zadań specjalnych Ilona Pawlak, przygotuje dla Was najlepszą ofertę, a zamówienie zrealizuje nawet tego samego dnia. Ilona doradzi Wam jaką licencję wybrać, policzy dla Was różne warianty i możliwości zakupu, abyście zaoszczędzili jak najwięcej i nie przepłacali 🙂

Jeżeli zastanawiasz się jaki plan jest dla Ciebie lub jakie plany Office 365 i Microsoft 365 są obecnie dostępne, to zapraszam do obejrzenia mojego filmu, w którym dokładnie wyjaśniam te różnice.

A jeżeli totalnie nie wiesz od czego zacząć, jak się zabrać za zakup licencji, jak wygląda cały proces zakupu, co zrobić po zakupie i jak aktywować licencje, to zapraszam do zupełnie bezpłatnego kursu Microsoft 365 od czego zacząć, który stworzyłam specjalnie dla Was, abyście bez problemów weszli na chmurową drogę 🙂

Często zadawane pytania:

Faktura wystawiana jest po realizacji zamówienia z terminem płatności 7 dni. Nie wymagamy przedpłaty w przypadku zakupu licencji online.  

Tak, część planów Microsoft 365 i Office 365 jest dostępna w wersji trial na 30 dni. To pełna licencja ograniczona czasowo i ilościowo. „Paczka” testowa to 25 licencji dla 25 użytkowników. Nie można tych ilości zmienić (nawet jeśli potrzebujemy tylko jedną licencję). 

Absolutnie nie ma takiego obowiązku 😊 Co więcej, nie musimy również pamiętać o rezygnacji, ponieważ nic automatycznie się nie przedłuży. Nie podpinamy żadnych kart płatniczych i nie wymagamy odnowienia.  

Cena licencji obejmuje wyłącznie subskrypcję Microsoft 365.   Wszelkie działania w zakresie migracji i szkoleń to odrębne usługi. Zajrzyj do sekcji WDROŻENIA, SZKOLENIA ONLINE lub KURSY ONLINE

Z naszym bezpłatnym kursem „Microsoft 365 od czego zacząć?” poradzisz sobie bez wsparcia informatyka. Link do kursu znajduje się powyżej. 

Nie jest to wymagane. Bez migracji wszystkie usługi będą działały, ale Twoim adresem e-mail połączonym ze środowiskiem Microsoft będzie techniczny adres w subdomenie onmicrosoft.com.  

Oczywiście dobrą praktyką jest migracja poczty, aby móc komunikować się ze swojej firmowej domeny i logować się do aplikacji własnym adresem e-mail. Dzięki temu wszystkie usługi będą jeszcze lepiej integrowały się ze sobą. 

Zawsze rekomendujemy migrację poczty tuż po zakupie licencji. 

Oferta przygotowana jest w EUR z przeliczeniem na PLN po obecnym kursie. Standardowo zamówienia realizowane są w złotówkach, jednak jeżeli preferujecie Państwo płatność w walucie euro, prosimy o taką informację przed złożeniem zamówienia.

Jeżeli powyższe pytania nie wyczerpały Twoich wątpliwości, skontaktuj się z nami, chętnie je wyjaśnimy 😊

Ilona Pawlak