Szkolenia stacjonarne

Szkolenia stacjonarne odbywają się w siedzibie klienta w dwóch formach:

Warsztaty

Dla uczestników jest to ogrom wiedzy podany w krótkim czasie i przyswojenie tej wiedzy nie jest efektywne.

Dla nas jako trenerów całodniowy warsztat jest możliwy, to znaczy, że dzielimy uczestników na grupy i jednego dnia możemy zorganizować dwa szkolenia po 4 h (grupa poranna i popołudniowa), a następnego dnia druga część szkolenia dla tych samych grup. Dzięki temu uczestnicy mogą lepiej przyswoić wiedzę, a następnego dnia zadać trenerowi pytania, które narodziły się między jednym, a drugim blokiem szkoleniowym.

Wykłady

Często zadawane pytania:

Dla firm poniżej 5 pracowników przygotowałam kurs online „Rozwiń swój biznes z Microsoft 365”, który jest świetnym materiałem dla jednoosobowych przedsiębiorców lub małych zespołów. Znajdziecie w nim szkolenie z zakresu Outlook, Teams, OneDrive, SharePoint, OneNote i Forms. 

Oczywiście po ukończeniu kursu, w przypadku pojawienia się pytań, zapraszamy na indywidualną konsultację w ramach zakupionego kursu online. 

Przeszkoliliśmy już organizacje zatrudniające 1200, 2000, 6000 i powyżej 10 000 pracowników. Posiadamy wypracowaną metodologię, która pozwala na efektywne przeprowadzenie szkoleń w dużych organizacjach.  

Cały czas powiększamy nasz zespół trenerów i nieustannie się rozwijamy. 

Zapraszamy do rozmowy, chętnie opowiemy więcej na ten temat.  

Szkolenia otwarte będą cyklicznie organizowane w formie online oraz stacjonarnej w różnych miastach w Polsce. 

Więcej informacji wkrótce.

To najtrudniejsze pytanie, na które nie odpowiem bez wcześniejszej rozmowy z klientem. Na cenę wpływa mnóstwo czynników. Przede wszystkim zakres, ponieważ od zakresu zależy też czas spotkania i liczba bloków szkoleniowych. Im więcej spotkań, tym wyższa cena. Na cenę ma również wpływ forma szkolenia oraz liczba uczestników. Webinary dla kilkuset osób lub warsztaty praktyczne dla małych 10-cio osobowych grup. 

Nie zdarzyło mi się jeszcze przygotować takiej samej oferty dla dwóch klientów.  

Tak. Każdy uczestnik otrzymuje zbiór instrukcji w pdf, który dotyczy wszystkich prezentowanych podczas szkolenia funkcjonalności.   

Skontaktuj się ze mną
w sprawie szkolenia

Adam Błaszczyk